28 Temmuz 2015 Salı

Gideni Geri Getirme

Her şey yolunda giderken sebepsiz bir şekilde sizi terk eden sevgiliniz,eşiniz ve yakınlarınız olabilir.Onlar için üzüntü duyup bir çözüm yolu bulmak istersiniz.Eski hayatınızı geri isteyip ondan kopamazsınız.Eski mutlu günlerinize dönmek için çeşitli yollar ararsınız.

Çözüme varmak için ilk önce ayrılıp giden sevdiğinizin ayrılık sebebinin nedenini bulmaktır.Bu nedeni sizin çözemediğiniz bir duruma geldiğinde ise  biz size çare olmaya çalışıyoruz.Gideni geri getirme olarak adlandırdığımız bu işlem giden kişinin hangi sebep ve nedenler ile gittiğine bağlı olarak çeşitli işlemler ile uygulanır.

Ayrılık üzerinden geçen süre çok önemlidir,süre arttıkça yapılan gideni geri getirme işleminin başarı şansı azalır.Hangi şekilde sizi terk etmiş olması da bu işlemin başarı şansını arttırır veya azaltır.Eğer şiddet uyguladığınız için sizi terketmişse başarı şansı azdır.Sebepsiz bir şekilde ve ummadığınız bir anda sevdiğiniz sizi terk etmiş ise durum ciddidir.Bu sebepsiz ayrılık sevdiğinize karşı yapılmış bir büyü ile sizden uzaklaştırılmış olabilir.Böyle durumlarda sevidiğize karşı yapılmış olan büyüleri bozuyoruz. Kişiye özel olarak yapılan bu işlemlerde hikaye de çok önemlidir.
Allahın izniyle eski mutlu ve huzurlu hayatınıza geri dönmeniz için sizlere yardım ediyoruz.

İletişim; 0505 137 30 86


Gideni Geri Getirme

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme